Garantijos ir grąžinimas

Pinigų grąžinimo garantija

Garantuojame, jeigu gavote netinkamos kokybės prekę, prekę su defektu ar ne tą prekę, kurią užsisakėte, pinigus grąžinsime arba atsiųsime kitą analogišką prekę.

Geriausios kokybės garantija

Garantuojame, greitą aptarnavimą, tai leis lengvai ir greitai tvarkyti visus iškilusius nesklandumus.

Prekių grąžinimas

Gavę siuntinį, apžiūrėkite jį. Jei pristačius prekę pastebėjote, kad ji sugadinta, ir norite ją grąžinti, prašome nedelsiant susisiekti su mumis el. paštu arba telefonu ir pateikti tokią informaciją: įsigytos prekės ir jos užsakymo numerį, taip pat nurodykite grąžinimo priežastį (sugadinta, ne tas prekės modelis ir kita).

Prekę galite grąžinti šiais atvejais:

  • jei gavote ne tą modelį, kurį užsisakėte;
  • jeigu gavote nekokybišką prekę;
  • kitais LR įstatymo numatytais atvejais.

Kai prekės grąžinimo priežastis yra netinkama kokybė (pvz.: neveikia įkroviklio indikatorius ir kt.) arba gavote ne tą modelį, kurį užsakėte, mes įsipareigojame savo lėšomis pasirinktinai pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus.

Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis“.

Tinkamos kokybės prekės grąžinimas. Šiuo atveju prekių grąžinimo išlaidas apmoka pirkėjas. Grąžinamas daiktas privalo būti pilnai supakuotas ir sukomplektuotas. Už pilną daikto supakavimą ir sukomplektavimą atsakote Jūs. Jeigu daiktas nėra pilnai tinkamai supakuotas ar sukomplektuotas, Mes ar Mūsų atstovas nepriima daikto grąžinimui.