Power bankas– paprasčiausias būdas nuolatos naudotis telefonu

Dalykai, kuriuos turi žinoti kiekvienas Power bank savininkas

Power bankas – tai nedidelių matmenų, universalus pakrovėjas, kuris krauna telefonus bei planšetinius kompiuterius be jokio elektros lizdo. Pakrovus bateriją galima panaudoti tuomet, kai Jums jos reikia. Vienas įkrovimas gali būti naudojamas du, tris ir daugiau kartų telefonui pakrauti, tad tai neatsiejama keliautojo įranga.

Kasdienybėje mes visą dieną naršome telefonu, tad nieko keisto, jog dėl programėlių gausos prietaisas gana greitai išsikrauna. Power bankas padės nejusti diskomforto ir sėkmingai naršyti, kalbėti, ieškoti ir atrasti naudojantis telefonu.

Power bankas nereikalauja jokios specifinės priežiūros. Veikia sėkmingai, tarnauja ilgai ir retas naudojasi garantinio paslaugomis.

  • Tiek įkroviklį, tiek telefoną laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje, kad jie nenutrauktų laidų ir kitaip nesugadintų įrangos.
  • Naudokite TIK originalų laidą. Pirkdami iš patikimų pardavėjų žinosite, kad gaunate aukščiausią kokybę.
  • Apsaugokite power banką nuo labai kardinalių temperatūrų skirtumų. Žiemos metu jį nešiokitės gyliai rankinėje susukta į vilnonį audeklą. Vasaros metu nepalikite ant saulės.
  • Kraunant kroviklį rekomenduojama krauti maksimaliai iki 100 procentų. Juk taip pat ir kraunant telefoną dažniausiai siekiame 100 %, kadangi trumpi pakrovimai jam kenkia.
  • Jeigu kroviklio nenaudojate kurį laiką – rekomenduojame jį pakrauti, kad baterijos būtų daugiau nei 50 %. Tam užtenka pakrauti du kartus per mėnesį.
  • Nepalikite įjungto kroviklio ilgiau nei reikia. Ekrane matysite, kiek jau įkrauta ir kiek dar liko.
  • Kroviklį reikia saugoti nuo drėgmės.

Jeigu norite, kad power bankas tinkamai atliktų jam paskirtą darbą ir taip pat ilgai bei sėkmingai tarnautų – pirkite tik patikimų gamintojų gaminius, kuriuos parduoda žinomi tiekėjai. Internete galima atrasti labai daug klastočių, kurios veikia labai trumpai. Jau po vieno pakrovimo matyti, kad įsikrovimo laiko tarpas yra kur kas mažesnis. Galiausiai, šis nedidelis technikos stebuklas taip pat ir puikus aksesuaras, kuris gali papuošti Jūsų rankinę, kišenę, o gal net ir kaklą. Mažas, lengvas ir stilingas!

Išorinė baterija puikiai gelbsti daug judantiems ir tuo pačiu naršantiems asmenims. Nešiojamas energijos bankas tai ne tik komfortas. Tai būtinybė, kurią išbando vis daugiau tautiečių. Nors daiktas ne amžinas, tačiau labai naudingas kovojant su telefono „mirimu“ labiausiai Jums netinkamu metu.

Parašykite komentarą