Nešiojami įkrovikliai

Nešiojami įkrovikliai: patogumas Jūsų kišenėje. Sužinokite apie krovimo procesą, galimybes ir gamintojus.

Nešiojami įkrovikliai į Lietuvos rinką atkeliavo gana seniai. Anksčiau buvo tik svajojama apie telefono bateriją, kuri niekada neišsikrauna. Tam tikra prasme ši iliuzija tapo realybe, kadangi pakrauti savo mobilųjį galite bet kur ir bet kada. O klientų patogumui siūlomas labai platus modelių bei talpos pasirinkimas, kad kiekvienas rastų tai, kas jam tinka.

  • Kaip vyksta krovimo procesas?

Telefonas arba kita technika yra įkraunama naudojantis USB laidu, kuris pridedamas kartu su nešiojamu įkrovikliu. USB laidas yra universalūu, taigi puikiai tinka didžiajai telefonų modelių daliai. Visgi, visada verta pasidomėti konkrečiu atveju, kad būtumėte tikras, jog technika puikiai veiks ir Jums tiks.

  • Kokia yra įkroviklio talpa?

Nešiojami įkrovikliai skiriasi savo talpa ir pagal poreikius galite atrasti tai, kas Jums tinka. Nuo ypač didelių kroviklių, kuriais gali būti kraunami net ir nešiojamieji kompiuteriai iki mažesnių, kurie tinka kelis kartus telefonui pakrauti. Žinoma, visada geriau verta pirkti didesnę talpą, kadangi daugelis klientų tvirtiną pamatę įrangos naudą – nori talpesnės.

  • Kiek jis gali kartų pakrauti telefoną?

Įprastas įkroviklis vidutiniškai telefoną pakrauna 3 kartus. Tačiau kaip minėjome – egzistuoja skirtinga talpa ir šiuo atveju galite atrasti tokį, kuris patenkins Jūsų poreikius. Nešiojami įkrovikliai puikiai tinka ir planšetinių kompiuterių krovimui. Tiesa, įsigijus standartinį įkroviklį dažniausiai galimas tik vienas įkrovimas.

  • Kokius prietaisus galima krauti?

Iš pirmesnių atsakymų galėjote suvokti, kad puikiai pakrauti galima mobiliuosius telefonus, planšetinius kompiuterius, o tuo pačiu net ir nešiojamuosius kompiuterius. Žmonės dažniausiai perka nešiojamuosius įkroviklius siekdami užtikrinti, kad jų mobilieji visada veiks. Paprasčiausiai jiems nereikia ypač daug energijos, tad įkroviklis tampa yra efektyvus.

  • Kokio dydžio įkroviklis?

Kelintai labai vertina tai, kad įkrovikliai yra ypač maži. Jie puikiai telpa į kišenę, tad galite nešiotis su savimi kad ir kur einate. Taip pat įkroviklis gali tapti žavingu raktų pakabuku, tad jo funkcionalumas išauga dar labiau.

  • Kaip žinoti, kada jau įkroviau kiek reikia?

Įkrovikliai turi specialius LED ekranus, kuriuose galima matyti jau įkrautą informacijos kiekį. Taigi, tiksliai žinosite kiek laiko reikia krauti, kol bus pasiektas maksimumas. Vieno krovimo metu rekomenduojama ir krauti iki 100 procentų.

  • Kokio gamintojo įkrovikliai yra patys geriausi?

Šiuo metu labai daug gamintojų siūlo naudotis būtent jų gaminiais. Atsakyti, kurie yra patys geriausi – sunku. Geriausiai apie tai gali kalbėti žmonės, kurie jau naudojosi viena arba kita produkcija. Siūlome internete perskaityti atsiliepimus.

  • Ar galiu vienu metu krauti kelias technikas?

Egzistuoja ir tokie įkrovikliai, kurie turi du lizdus, taigi vienu metu galima krauti net ir du technikos prietaisus. Tokių kroviklių talpa yra ypač didelė.

  • Kiek kainuoja įkroviklis?

Palyginus su gaunama nauda – kaina labai nedidelė. Tapkite dar vienu patenkintu įkroviklio turėtoju.