power bank principai

Pagrindiniai Power Bank principai

Power bankas – ne patogumas, tačiau būtinybė be kurios nereiktų išeiti iš namų. Siekiant visą laiką naudotis mobiliuoju telefonu – būtina užsitikrinti nuolatinį energijos šaltinį. Kadangi miškuose rozetės dar nėra įmontuotos – power bankas kol kas vienintelis pasirinkimas. Tiesa, labai giriamas, ypač sparčiai populiarėjantis ir vis labiau modernėjantis.

Taigi, ką reiktų žinoti?

• Perkant išorinį įkroviklį greta yra naudojami ir du laidai. Vienas skirtas sujungti telefoną su power banku. Antras šį įrenginį su rozete. Daugelis žmonių, sugedus laidui arba perkant komplektaciją be jo (nutinka, kuomet įsigyjate daiktą nepatikimose vietose) – naudoja savo laidus. Netinkamas laidas gali visiškai sugadinti išorinį įkroviklį, tad būtina pirkti skirtą būtent tam darbui.
• Pasistenkite reguliariai atlikti įkrovimo ir iškrovimo ciklus. Negalima baterijos pakrauti tik iki pusės ir vėliau energiją perduoti telefonui. Kraukite tol, kol pamatysite maksimaliai pilną ekraną. Ant LED ekrano viskas labai puikiai matyti.
• Negalima palikti įrenginio pilnai iškrauto net ir tokiu atveju, jeigu daiktu jūs kurį laiką neplanuojate naudotis. Paprasčiausiai jis suges. Jeigu galvojate, kad greitu metu power bankas jums nebus reikalingas – rekomenduojame jį pakrauti ir padėti į saugią ir sausą vietą. Tokiu atveju jam nieko nenutiks ir kuomet norėsite naudoti – veiks puikiai.
• Nerekomenduojama įjungti įkroviklio į rozetę ir palikti labai ilgam laiko tarpui. Stebėkite, kiek jis jau pasikrovė ir kiek dar liko. Per ilgas krovimas taip pat gali būti kenksmingas.
• Kroviklis negali būti labai aukštos arba labai žemos temperatūros. Tai rodo neigiamus pokyčius. Būtinai sušildykite ir atvėsinkite, kuomet atrodo, kad problema egzistuoja.
• Jeigu kroviklis naudojamas gana dažnai – jo įkrovimas neturėtų būti žemesnis nei 50 procentų. Tai reiškia, kad krauti teks bent kelis kartus per mėnesį. Būtent todėl pasirinkite ekonomišką variantą.
• Žinoma, nešiojamas įkroviklis bus saugus tik tokiu atveju, jeigu laikysite jį vaikams bei gyvūnams nepasiekiamoje vietoje.

Power banko naudojimas tampa vis populiaresnis ir daugelis žmonių sutinka, kad sunkiai įsivaizduoja savo kasdienybę be šio gyvenimą lengvinančio pakrovėjo. Nuo šiol Jūsų telefonas bus funkcionalus, kad ir kur Jūs būtumėte.