powerbank–nesiojamas-ikroviklis-visur-ir-visada

Power bank – nešiojamas įkroviklis visur ir visada. Sužinok išorinės baterijos ypatumus!

 

Unikalaus dizaino ir universalaus nešiojimo Power bank pakrovėjas daugeliui yra neatsiejama kasdienybės dalis. Tai įranga, kuri padeda bet kur ir bet kada pakrauti telefoną, planšetinį kompiuterį, foto aparatą, muzikos grotuva, nešiojamą kompiuterį ar kitą elektroninį prietaisą. Dar būnant patalpoje jums reikės pakraukti maksimaliai bateriją, o paskui energiją USB laido pagalba perduokite į telefoną ar kitą el. įrenginį. Viskas labai paprasta, greita ir patogu, tad nieko keisto, kad vis daugiau tautiečių susidomi šia įranga. Svarbiausia, jog ji tokia maža, jog visada galite nešiotis su savimi kišenėje ar piniginėje!

Krauk.lt el. parduotuvė siūlo labai daug skirtingų powerbank gamintojų, todėl turite labai platų pasirinkimą. Kuo daugiau variantų palyginsite – tuo geresnį įsigysite.


Talpa. Priklausomai nuo to, kaip dažnai planuojate naudotis įkrovikliu – reikia ir tam tikros talpos pakrovėjų. Galima pasirinkti nuo mažesnių, kurie vienu kartu pakraus mobilųjį telefoną iki ypač talpių, kurie tinka planšetei krauti net kelis kartus. Patys populiariausi yra 5 000 – 6 000 mAh krovikliai. Jie geba užtikrinti dvigubą telefono baterijos papildymą.


Matmenys. Jeigu powerbank pakrovėjas Jums reikalingas labai dažnai ir norite jį visada nešiotis su savimi – tokiu atveju reikia atkreipti dėmesį į pakrovėjo svorį bei matmenis. Mažesnis nebūtinai reiškia mažesnės talpos. Galingumu reikia pasidomėti atskirai.


Power bank pritaikymas
Pritaikomumas. Žmonės pirkdami powerbank dažniausiai tiksliai žino, kokį telefono modelį planuoja krauti. Būtinai reikia atsižvelgti, kad turimas USB tiktų tiek įkrovikliui, tiek telefonui. Galima įsigyti power banką, kuris turi du antgalius ar net daugiau. Tokiu atveju vieno krovimo metu bus galima pakrauti net du prietaisus.


Į pakrovėją integruotas laidas
Į pakrovėją integruotas laidas. Būtent laidas ir jungia telefoną prie kroviklio. Nebūtina su savimi turėti USB laido. Jis gali būti montuojamas iškart prie pakrovėjo. Dažniausiai pritaisomas viduje, kad nesimaišytų, o kuomet jo prireikia – būtų nesunku ištraukti ir pasinaudoti.


Krovimo indikatorius
Įkrovimo indikatorius. Jis reikalingas siekiant pamatyti iki kokio lygio baterija yra pakrauta. Siūlo su LED ekranu arba LED diodais. Praktiškai jokio skirtumo, kurį pasirinksite. Galima tik pažymėti, kad diodai ima šiek tiek mažiau energijos.


Laikiklis. Jeigu norite, kad nereikėtų laikyti telefono kol jis kraunasi – įsigykite specialius laikiklius, kurie skirti prietaisui bei įkrovikliui saugiai padėti.


Powerbank – lengvas ir nedaug vietos užimantis prietaisas padės pakrauti telefoną arba planšetinį kompiuterį kad ir kur būtumėte! Pamirškite vargus dėl išsikraunančios telefono baterijos. Nuo šiol neteks sukti galvos dėl technikos. Ji bus pasiruošusi Jums padėti visada, kai tik reikės.